Ιούν 18 2024

Γιορτή Αποφοίτησης 2024

1ο Δημοτικό Σχολείο Ιερισσο

«Παντελής Παντελιαδης»

Μια ακόμη χρονιά ολοκληρώθηκε earth subtitles! Την Τετάρτη 12 Ιουνίου οι μαθητές και μαθήτριες όλων των ταξεων του Σχολείου μας παρουσίασαν μουσικοχορευτικά δρώμενα, τραγούδια και η Στ’ τάξη, που είχε την τιμητική της, την αποχαιρετιστήρια γιορτή τους με θέμα τον ελληνικό κινηματογράφο spss amos.

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά!

Ανάμεικτα συναισθήματα κυριάρχησαν στη γιορτή λήξης με κορυφαίο την ελπίδα ότι αυτά τα παιδιά, απόφοιτοι του Δημοτικού, θα αξιοποιήσουν κατάλληλα τις δυνατότητες & δεξιότητες τους στους νέους ορίζοντες που τους ανοίγονται, στο νέο τους σχολείο, στο Γυμνάσιο 10 of confessional couples. Με τις καλύτερες ευχές για το νέο σας ξεκίνημα, αγαπημένα μας παιδιά!! Μας τίμησε με την παρουσία του και ο Αντιδήμαρχος κ 슈퍼마리오 올스타 다운로드. Κωνσταντίνος Πασχάλης !Πάντα παρών και ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων που στηρίζει έμπρακτα όλες τις δράσεις και εκδηλώσεις του Σχολείου μας Download cisco iOS images.

Καλό καλοκαίρι σε όλες & όλους!! oracle earlier!

Υ.γ.Θα ήθελα από καρδιάς να ευχαριστήσω τον υπέροχο σύλλογο διδασκόντων για την φετινή χρονιά 포토스케이프 한글버전 다운로드!