Μαρ 19 2024

Επίσκεψη του μελισσοκόμου κ. Μανωλουδα

1ο Δημοτικο Σχολείο Ιερισσού

«Παντελής Παντελιαδης»

Λέγεται, πως κάποτε είχε προβλέψει ο Albert Einstein, πως όταν οι μέλισσες θα εξαφανιστούν, ο άνθρωπος θα πεθάνει στα αμέσως επόμενα τέσσερα χρόνια από την εξαφάνισή τους 건축학개론 불법 다운로드.

Εμείς αγαπάμε τις μέλισσες και το νόστιμο και θρεπτικό μέλι τους και θέλουμε να τις προστατεύσουμε ppt 개체 다운로드.

Για το λόγο αυτό καλέσαμε στο Σχολείο μας τον μελισσοκόμο κ. Μανωλουδα με τη σύζυγό του 알약 업데이트 다운로드. Μας ενημέρωσαν για τις κυψέλες, τη ζωή των μελισσών , την αναπαραγωγή, την επικονίαση, τους κινδύνους που διατρέχει και πως μπορούμε να την προστατέψουμε Lenovo Wonky Recovery.

Μετά την παρουσίαση ακολούθησε συζήτηση με τους/τις μαθητές/τριες και γευστική δοκιμή, μέλι πάνω σε ψωμάκι Planet Escape 2. Στο τέλος προσφέρθηκε σε κάθε μαθητή/τρία από ένα κομμάτι κηρηθρας.

Ευχαριστούμε πολύ τον κ download the c# url. Makis Manoloudas και την σύζυγό του Elpida Elpidoni για την παρουσίαση και την προσφορά τους.

Τέλος ευχαριστούμε πολύ τον σύλλογο γονέων και κηδεμόνων του σχολείου μας για το ψωμί που μας προσέφεραν! 스타트컴퍼니 다운로드!