Στο πλαίσιο του μαθήματος της θεατρικής αγωγής οι μαθητές και μαθήτριες της Δ’ τάξης με τη βοήθεια της καθηγήτριας της θεατρικής αγωγής κατασκεύασαν αγγέλους μπαίνοντας στο κλίμα των Χριστουγέννων!
Δεκ 21 2023
Στο πλαίσιο του μαθήματος της θεατρικής αγωγής οι μαθητές και μαθήτριες της Δ’ τάξης με τη βοήθεια της καθηγήτριας της θεατρικής αγωγής κατασκεύασαν αγγέλους μπαίνοντας στο κλίμα των Χριστουγέννων!