Απρ 04 2023

Πρώτες βοήθειες.

Σεμινάριο πρώτων βοηθειών

Σήμερα με μεγάλη χαρά φιλοξενήσαμε στο 1ο Δημοτικό Σχολείο Ιερισσού τον Σύλλογο «Αγάπη» Βασιλικής Κόμνου Ied it free. Πραγματοποιήθηκε διαδραστική ενημέρωση Πρώτων Βοηθειών στους μαθητές των τάξεων Δ,Ε και Στ Troublemaker download. Το ενδιαφέρον των μαθητών έμεινε αμείωτο ως το τέλος της ενημέρωσης! Όσο περισσότεροι γνωρίζουν τόσο λιγότερες απώλειες θα έχουμε Sublime text! Τα παιδιά είναι το Μέλλον μας…..
Το σχολείο μας διαθέτει απινιδωτήπου παραχωρήθηκε από κ Google Market. Mpampis Kazilas ,τον ευχαριστούμε πολύ που βρίσκεται δίπλα στο σχολείο μας! . Ένας απινιδωτής εις μνήμην της μαθήτριας μας Χριστίνας Παπαδήμου spotify Korea. Ευχαριστούμε θερμά την κ Eleni D Tsoni κ την εκπαιδεύτρια κ Άνθη που μας πρόσφεραν απλόχερα τις πολύτιμες γνώσεις τούς 우버업로드 다운로드.